tr

GETAP Nedir?

GETAP Nedir?

GETAP

GELİŞİM VE TAKİP PROGRAMI

Çocuğunun Gelişimini Önemseyen Anneler ve Babalar

Çocuğunuzun;

* Dikkat
* Konsantrasyon
* Hafıza
* Mantık-muhakeme
* İşlem hızını geliştirmek ve güçlendirmek ister misiniz?

Çocuğunuzun dikkat ve algı durumunu öğrenmek ister misiniz?

Başvuru Formunu Doldurun---->

  Bilimsel yöntemlerle hazırlanmış kişiye özel gelişim ve takip programı (GETAP) ile çocuğunuz, başarıyı daha kolay yakalıyor.
  * Çocuğunuzun dikkat ve konsantrasyonu önemli ölçüde gelişip derslerinde daha başarılı olacak.
  * Derslerinde disiplini olmayı, planlı hareket etmeyi ve sınavlarda süreyi kullanmayı öğrenecek ve böylelikle sınavlarda daha yüksek başarı elde edecek.

  GETAP HAKKINDA NE DEDİLER?

  Eğitimi aldığım gün ile bugünkü yaşamım arasında büyük bir fark görüyorum. İlk günlerde dikkatimi hiç toparlayamaz ve konsantre olmazken bugün bu iki sıkıntımın çoğunluğunu atlattığımı düşünüyorum. Buradaki etkinlikleri 7 den 70’e herkesin yapabileceği ve yaparken eğlenip zihinsel performasını her geçen gün daha iyiye gideceğine inanıyorum. Ömer A.

  Geta
  Almak istediğiniz sınav koçluğu, GETAP, kişisel gelişim gibi konularda bilgileri ve başarıları oldukça yüksek bir kurum. Kısa sürede kendinizdeki gelişimi hissediyorsunuz. Bunun yanında sizinle adeta bir aile gibi iletişim kuruyorlar kendinizi oldukça rahat ve emin ellerde hissediyorsunuz. Bu yönleriyle oldukça başarılı bir kurum. Alperen S.

  Çocukların severek ve isteyerek katıldığı bir çalışma oldu. Çocukların gerek bireysel gelişimine etkisi gerekse okul başarılarına yansıması zaman alabilir. Sabırlı ve istikrarlı katılım önem arz ediyor. Mehmet K.

  Geta
  5-6 yaş kızımın zihinsel gelişimine katkı sağlaması hedefiyle gittik. Hep keyifle gitti, keyifle çıktı. Kısa bir ara versek de en kısa zamanda tekrar başlayacağız. Ayrıca Hızır Bey’in ilgi ve alakası ile pazar günü pişen kekler ve ikramları da unutamayız:) Ebru T.